Голова "Укравтодору" Кубраков: Шість тисяч кілометрів доріг буде відремонтовано

2020-07-13 14:37:09
Голова "Укравтодору" Кубраков: Шість тисяч кілометрів доріг буде відремонтовано
Наразі 90-95% усіх українських доріг перебувають у незадовільному стані і близько половини з них потребує повного оновлення.

"Укравтодор" планує оновлення 6 тис км доріг, залучивши з цією метою 85 млрд гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив голова "Укравтодору" Олександр Кубраков.

"Коли ми приступали до роботи, то мали чітке уявлення про те, з якими викликами зустрінемося. Вони базові: корупція, застаріла система регіонального управління, бюрократія та, найголовніше, – це погані дороги", - зазначив він.
27 cічня у Києві відбулась презентація програми оновлення українських доріг, яку представили прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, міністр інфраструктури України Владислав Криклій та керівник "Укравтодору" Олександр Кубраков.

Голова "Укравтодору" зазначив, що на сьогоднішній день оновлено 70% керівного складу служб автомобільних доріг в областях, а зараз активно впроваджується внутрішня система KPI і незалежна оцінка якості робіт підрядників.

"Ми розробляємо єдині кваліфікаційні вимоги, єдину тендерну документацію, єдиний типовий договір. Плануємо співпрацювати з IT-компаніями у сфері Big Data, smart-планування з орієнтацією на кількісні та якісні показники, розвиток ІТС (інтелектуальної транспортної системи) і діджитилізацію процесів. Цілі дуже амбітні. Але з тією підтримкою, яку ми маємо від бізнесу, усіх гілок державної влади та громадськості – у нас все вийде", - підкреслив він.